
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | A |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 0.14- 4.0 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 26 ~ 12 |
| Nominal cərəyan: | 16 A |
| Nominal gərginlik: | 250V |
| Nominal impuls gərginliyi: | 4KV |
| Çirklənmə səviyyəsi: | 3 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.5 mm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Bağlantı rejimi: | Soyuq preslənmiş əlaqə |
| Kişi qadın növü: | Kişi başı |
| Ölçü: | 32A |
| Tikişlərin sayı: | 16 (17-32) |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | Bəli |

Ağır yük konnektorları sahəsində ən son yeniliyimizi - Ağır Yük Konnektorunu təqdim etməkdən məmnunuq. Sənaye mühitlərində bağlantını inqilab etmək üçün hazırlanmış bu qabaqcıl konnektor misilsiz performans, davamlılıq və etibarlılıq təmin edir. Ən qabaqcıl funksionallığı və misilsiz keyfiyyəti ilə ağır yük konnektorları ağır maşın və avadanlıqları birləşdirmə tərzinizi yenidən müəyyənləşdirəcək. Məhsulun təsviri: Ağır yük konnektorunun mərkəzində üstün quruluş keyfiyyəti dayanır. Bu konnektor ən sərt mühitlərə davam gətirmək üçün yüksək keyfiyyətli materiallardan hazırlanmışdır. İstər həddindən artıq temperatur, istər nəm, istər toz, istərsə də titrəmə olsun, konnektorlarımız ən çətin vəziyyətlərdə qüsursuz işləmək üçün hazırlanmışdır. Möhkəm konstruksiyası uzunmüddətli davamlılığı təmin edir, tez-tez dəyişdirilməyə ehtiyacı və bahalı dayanma vaxtını azaldır.

Ağır yüklü konnektorlar rahatlığı nəzərə alaraq dizayn edilib və sürətli və asan quraşdırmaya imkan verir. Kompakt və istifadəçi dostu dizaynı asan qoşulma və ayırma imkanı verir, avadanlıqların quraşdırılması və texniki xidməti zamanı dəyərli vaxta qənaət edir. Konnektorun rəng kodlu terminalları və intuitiv kilidləmə mexanizmi hər dəfə təhlükəsiz və səhvsiz qoşulma təmin edir. Bundan əlavə, onun erqonomik sapı rahat tutuş təmin edir və qoruyucu əlcəklər taxarkən belə asanlıqla idarə olunur. Ağır yüklü konnektorları rəqiblərindən fərqləndirən şey onların üstün performansıdır. Bu konnektor yüksək cərəyan daşıma qabiliyyətinə malikdir və performansdan ödün vermədən ağır yükləri etibarlı şəkildə idarə edə bilir. Aşağı təmas müqaviməti səmərəli enerji ötürülməsini təmin edir, enerji itkisini effektiv şəkildə minimuma endirir və məhsuldarlığı maksimum dərəcədə artırır. Bundan əlavə, konnektor optimal performans və təhlükəsizliyi təmin edərək əla izolyasiya xüsusiyyətləri təklif edir.

Təhlükəsizlik sənaye mühitlərində ən vacib məsələdir və ağır yüklü konnektorlar bu baxımdan üstündür. Konnektor, elektrik təhlükələrinə və potensial yanğın risklərinə qarşı etibarlı qorunma təmin edən inteqrasiya olunmuş ekranlama sistemi və alov gecikdirici materiallar da daxil olmaqla qabaqcıl təhlükəsizlik xüsusiyyətləri ilə təchiz olunmuşdur. Bütün sənaye standartlarına və sertifikatlarına uyğundur və cihazınızın yaxşı qorunduğuna əminlik verir. Çox yönlülük ağır yüklü konnektorların digər güclü tərəfidir. Modul dizaynı ilə geniş çeşiddə ağır maşın və avadanlıqlarla uyğun gəlir. İstər tikinti, istər istehsal, istər mədənçilik, istərsə də ağır yüklü bağlantılar tələb edən hər hansı digər sənayedə olsanız, konnektorlarımız sizin xüsusi ehtiyaclarınızı ödəyə bilər. Çevikliyi asan inteqrasiyaya imkan verir və bu da onu dəyişən ehtiyaclarınıza uyğunlaşa bilən səmərəli bir həll halına gətirir. Ümumilikdə, Ağır Yüklü Konnektorlar ağır yüklü konnektorlar sahəsində oyun dəyişdiricisidir. Üstün quruluş keyfiyyəti, misilsiz performansı və qabaqcıl təhlükəsizlik xüsusiyyətləri onu sənaye tətbiqləri üçün ən yaxşı bağlantı həllinə çevirir. Bu konnektorla, ağır maşın və avadanlıqlar üçün sorunsuz enerji ötürülməsi, artan məhsuldarlıq və maksimum təhlükəsizlik təmin edə bilərsiniz. Biznesinizi yeni zirvələrə qaldıracaq bir bağlayıcı ilə ağır yüklü bağlantının gələcəyini yaşayın.