
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HSB, HE seriyalı metal və plastik kapotlar və korpuslar, müxtəlif kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | HSB |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 1.5 ~ 6 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 10 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.0 mm |
| Dartma momenti | 1.2 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vint terminalı |
| Kişi qadın növü: | Kişi başı |
| Ölçü: | 32B |
| Tikişlərin sayı: | 12(2x6)+PE |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |

HSB-012-M vintli terminallı ağır konnektor, təsadüfi bağlantıların kəsilməsindən qoruyan kilidləmə mexanizmi ilə təchiz olunmuşdur ki, bu da yüksək vibrasiya və ya şoka meylli mühitlərdə belə təhlükəsiz və sabit birləşmələr təmin edir. Tam qoşulma zamanı eşidilən klik, birləşmənin təhlükəsiz olduğunu göstərən bir siqnaldır. Möhkəmliyindən əlavə, bu konnektor həm quraşdırmanı, həm də texniki xidməti asanlaşdıran vintlər və ya boltlar vasitəsilə panellərə və ya korpuslara asanlıqla bərkidilməsini təmin edən çevik montaj seçimlərinə malikdir.

Avtomatlaşdırma, maşınqayırma və ya sənaye tətbiqləri üçün HSB-012-M ağır yüklü konnektorunu seçin. Etibarlı performans və asan quraşdırma təklif edir, istənilən layihə üçün təhlükəsiz elektrik bağlantısı təmin edir.

Sarsılmaz elektrik bağlantıları üçün hazırlanmış ən yüksək keyfiyyətli vintli terminal konnektoru olan HSB-012-M-i təqdim edirik. İstənilən əlavə növünə uyğun olaraq hazırlanmış bu möhkəm konnektor ən sərt mühitlərə davam gətirmək üçün hazırlanmışdır. Sənaye dərəcəli plastikdən hazırlanmış bu konnektor, zərbələrə, toz və nəmə qarşı davamlılıq və qorunma üçün hazırlanmışdır. Vida terminalının istifadəçi dostu dizaynı sürətli və etibarlı naqil sonluqlarını təmin edir və müxtəlif ölçülü naqillər üçün uyğundur, geniş kabel növləri ilə uyğunluğu təmin edir. Asanlıqla təhlükəsiz bir əlaqə əldə edin - sadəcə teli daxil edin və zəmanətli təhlükəsizlik və sabitlik üçün vintini sıxın.