
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HA, HB seriyalı metal və plastik kapotlar və korpuslar, müxtəlif kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | HQ |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 0,14 ~ 4 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 26 ~ 12 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.0 mm |
| Dartma momenti | 0.5 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vint terminalı |
| Kişi qadın növü: | Qadın başı |
| Ölçü: | 3A |
| Tikişlərin sayı: | 5+PE |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |

HQ-005-FC möhkəm konnektoru bütün sənaye bağlantısı tələbləriniz üçün ən yaxşı seçimdir. Tələbkar tətbiqlər üçün hazırlanmış bu konnektor, elektrik və elektron sistemlərinizə təhlükəsiz və effektiv bağlantılar təmin edir. HQ-005-FC möhkəm konnektorları ən ağır ətraf mühit şəraitinə davam gətirmək üçün hazırlanmışdır və bu da onları sənaye maşınları, avtomatlaşdırma sistemləri və digər ağır iş tətbiqləri üçün uyğun edir. Möhkəm konstruksiyası, hətta ən çətin şəraitdə belə, davamlılığa və uzun ömür müddətinə zəmanət verir. Asan və təhlükəsiz kilidləmə mexanizminə malik HQ-005-FC konnektoru, gözlənilməz bağlantı kəsilmələri ehtimalını əhəmiyyətli dərəcədə azaldır və davamlı işləməni təmin edərək etibarlı və sabit bir əlaqə təmin edir. Bu, onu etibarlılığın vacib olduğu vacib sistemlər üçün əla seçim edir.

Konnektor toz, nəm və çirkləndiricilərdən əla qorunma təmin edir və hətta sərt mühitlərdə belə təhlükəsiz və etibarlı elektrik bağlantılarını təmin edir. HQ-005-FC ağır yüklü konnektorlar enerji, siqnal və ya məlumat bağlantısı üçün müxtəlif ehtiyacları ödəmək üçün müxtəlif konfiqurasiyalarda mövcuddur.

HQ-005-FC konnektorunun quraşdırılması və texniki xidməti asandır, bu da sistemin səmərəliliyini artırır. Sərt sənaye istifadəsi üçün ideal olan bu konnektor davamlılıq, etibarlı performans və sadə quraşdırma təklif edir. Möhkəm quruluşu və çox yönlü konfiqurasiyaları ilə bu konnektor təhlükəsiz və effektiv bağlantılar təmin edir. Etibarlı və uzunmüddətli bağlantı üçün HQ-005-FC seçin.