
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HQ seriyasının metal və plastik kapotları və korpusları, fərqli kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Şəxsiyyət | Növü | Sifariş № |
| Qıvrımın bağlanması | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Şəxsiyyət | Növü | Sifariş № |
| Qıvrımın bağlanması | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | HQ |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 0,14 -4 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 26 ~ 14 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 500 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.0 mm |
| Dartma momenti | 0.5 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vint terminalı Qıvrım terminalı Yay terminalı |
| Kişi qadın növü: | Kişi və Qadın başı |
| Ölçü: | HCP |
| Tikişlərin sayı: | 8+PE |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |

HQ-008-MC konnektoru möhkəm sənaye əlaqələri üçün vacibdir. Ciddi istifadə üçün hazırlanmış bu konnektor həm elektrik, həm də elektron sistemlər üçün təhlükəsiz və effektiv əlaqələr təklif edir. Ağır şəraitə davamlı olmaq üçün hazırlanmış HQ-007-MC ağır maşınlar və avtomatlaşdırılmış sistemlər üçün uyğundur. Möhkəm quruluşu çətin ssenarilərdə uzunömürlülük vəd edir. Sadə kilidləmə xüsusiyyəti ilə HQ-008-MC ardıcıl və etibarlı əlaqələri təmin edir, fasiləsiz işləməyi təmin etmək üçün kəsilmə riskini minimuma endirir. Etibarlılığın vacib olduğu vacib sistemlər üçün optimaldır.

HQ-008-FC möhkəm konnektoru bütün sənaye bağlantısı tələbləriniz üçün ən yaxşı seçimdir. Tələbkar tətbiqlər üçün hazırlanmış bu konnektor, elektrik və elektron sistemlərinizə təhlükəsiz və effektiv bağlantılar təmin edir. HQ-008-FC möhkəm konnektorları ən ağır ətraf mühit şəraitinə davam gətirmək üçün hazırlanmışdır və bu da onları sənaye maşınları, avtomatlaşdırma sistemləri və digər ağır iş tətbiqləri üçün uyğun edir. Möhkəm konstruksiyası, hətta ən çətin şəraitdə belə, davamlılığa və uzun ömür müddətinə zəmanət verir. Asan və təhlükəsiz kilidləmə mexanizminə malik HQ-008-FC konnektoru, gözlənilməz bağlantı kəsilmələri ehtimalını əhəmiyyətli dərəcədə azaldır və davamlı işləməni təmin edərək etibarlı və sabit bir əlaqə təmin edir. Bu, onu etibarlılığın vacib olduğu vacib sistemlər üçün əla seçim edir.