
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HK, HQ seriyalı metal və plastik kapotlar və korpuslar, müxtəlif kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | HK |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 1.5-16 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 10 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.0 mm |
| Dartma momenti | 0.5 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vint terminalı |
| Kişi qadın növü: | Kişi başı |
| Ölçü: | H16B |
| Tikişlərin sayı: | 4/2+PE |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə) | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et) | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar) | Mis ərintisi |
| Səth | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94 standartına uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi | V0 |
| RoHS | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS | 50 |
| REACH SVHC maddələri | Bəli |
| REACH SVHC maddələri | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi | EN 45545-2 (2020-08) |
| Şəxsiyyət | Növü | Sifariş № |
| Qıvrımın bağlanması | HK004/2-M | 1 007 03 0000101 |

Hk-004/2-M Ağır Yük Konnektorları xüsusilə sərt mühitlərdə etibarlı elektrik əlaqələri təmin etmək üçün hazırlanmışdır. Davamlı konstruksiyası və yüksək performans xüsusiyyətləri onları sənaye avtomatlaşdırması, maşınqayırma və ağır yük maşınlarında tətbiq üçün ideal hala gətirir. Möhkəm materiallardan hazırlanmış bu konnektorlar yüksək təzyiq, yüksək temperatur, rütubətli və sərt ətraf mühit şəraitində etibarlı işləməyi təmin edərək əla davamlılıq və zərbəyə davamlılıq təklif edir. Sadə və təhlükəsiz kilidləmə mexanizmi ilə Hk-004/2-M konnektoru etibarlı və sabit bir əlaqə təmin edir, optimallaşdırılmış dizayn vibrasiyaları və zərbələri effektiv şəkildə udur və azaldır, konnektorları və daxili elektron komponentləri qoruyur. Yüksək performans və etibarlılıq standartlarına cavab vermək üçün keyfiyyətə nəzarət olunur.

İstifadəçi dostu dizaynı sayəsində HK-004/2-M konnektorunun quraşdırılması və texniki xidməti sürətli və rahatdır. Bu, vaxta qənaət edir və elektrik sistemlərinin səmərəli quraşdırılması və texniki xidmətini təmin edir. Nəticədə, HK-004/2-M ağır konnektorları möhkəm, etibarlı performans və asan quraşdırma xüsusiyyətləri ilə tələbkar sənaye tətbiqləri üçün mükəmməl seçimdir. Möhkəm strukturu və çoxfunksiyalı konfiqurasiyası ilə bu konnektor bütün bağlantı ehtiyaclarınız üçün təhlükəsiz və səmərəli bir həll təqdim edir. Etibarlı və davamlı bağlantı üçün HK-004/2-M konnektorunu seçin.

Konnektor toz, nəm və digər çirkləndiricilərə qarşı yüksək dərəcədə girişdən qorunma təmin edir. Bu, elektrik bağlantılarınızın hətta sərt və tələbkar mühitlərdə belə təhlükəsiz və etibarlı qalmasını təmin edir. HK-004/2-M ağır konnektorları müxtəlif pin sayıları və qabıq ölçüləri daxil olmaqla müxtəlif konfiqurasiyalarda mövcuddur ki, bu da çox yönlü və fərdiləşdirilə bilən bağlantı həllərini təmin edir. Enerji, siqnal və ya məlumat bağlantısına ehtiyacınız olsun, bu konnektor sizə kömək edəcək.