
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HE, HEEE seriyalı metal və plastik kapotlar və korpuslar, müxtəlif kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | HEEE |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 0,14 ~ 4 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 12-26 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.5 mm |
| Dartma momenti | 1.2 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vint terminalı Qıvrım terminalı Yay terminalı |
| Kişi qadın növü: | Kişi başı |
| Ölçü: | 16B |
| Tikişlərin sayı: | 40+PE |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |

HEEE Seriyası 40 pinli Ağır Yük Konnektorlarını təqdim edirik: bu ən müasir və möhkəm konnektorlar sənaye tətbiqləri üçün üstün performans təklif edir. Ağır yüklərin daşınması və sərt şəraitə tab gətirmək üçün hazırlanmış bu konnektorlar təhlükəsiz, sabit birləşmələr və uzunmüddətli davamlılıq təmin edir. Ekstremal mühitlər üçün ideal olan bu konnektorlar vibrasiya, şok və ya temperatur həddindən artıq gərginlikləri altında etibarlı qalırlar.

Ən çətin mühitlərdə riskləri azaltmaq və avadanlıqları qorumaq üçün diqqətlə hazırlanmış HEEE Seriyası 40 pinli konnektorlar üçün təhlükəsizlik ən vacibdir. Bu konnektorlar möhkəm kilidləmə mexanizmlərinə və müstəsna davamlılığa malikdir və ən sərt şəraitə tab gətirmələrini təmin edir. Etibarlı və ardıcıl performans təmin etməklə, onlar kritik sənaye tətbiqlərində əməliyyat bütövlüyünü və təhlükəsizliyi qorumağa kömək edir.

HEEE Seriyası 40 pinli ağır yük konnektoru, sənaye mütəxəssislərinin hərtərəfli bağlantı tələblərini ödəmək üçün mükəmməl bir həlli təcəssüm etdirir. Güclü və səmərəli enerji ötürülməsi üçün hazırlanmış bu konnektor, ağır maşınların müxtəlif spektrlərinə sorunsuz şəkildə inteqrasiya olunur. Əhəmiyyətli cərəyan keçirmə qabiliyyəti ilə tikinti, mədənçilik və istehsal kimi sektorlarda yüksək güclü tətbiqlər üçün vacibdir.