
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HEE, HE seriyalı metal və plastik kapotlar və korpuslar, müxtəlif kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Şəxsiyyət | Növü | Sifariş № |
| Qıvrımın bağlanması | HEE-046-MC | 1 007 03 0000059 |
| Şəxsiyyət | Növü | Sifariş № |
| Qıvrımın bağlanması | HEE-046-FC | 1 007 03 0000060 |
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | HEE |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 0.14 ~ 4.0 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 12-26 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.5 mm |
| Dartma momenti | 1.2 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vint terminalı Qıvrım terminalı Yay terminalı |
| Kişi qadın növü: | Kişi və Qadın başı |
| Ölçü: | H24B |
| Tikişlərin sayı: | 46+PE |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |

Bu qabaqcıl konnektor müasir sənaye tətbiqlərinin tələblərini ödəmək üçün hazırlanmışdır. Davamlı konstruksiya, etibarlı performans və çevik dizaynla öyünən HEE Seriyası, sıx əlaqə tələbləri üçün ən yaxşı seçimdir. HEE Seriyasındakı konnektorlar, sərt mühitlərin sərtliklərinə qarşı daha uzunömürlü və müdafiə təmin edən möhkəm metal korpuslarla təchiz olunmuşdur. Toz, nəm və temperatur dalğalanmalarına davam gətirmək üçün hazırlanmış bu konnektor, avtomobil, aerokosmik, telekommunikasiya və istehsal kimi müxtəlif sektorlar üçün idealdır.

HEE seriyalı konnektorlar quraşdırılması və saxlanması asan olması üçün hazırlanmışdır. İstifadəçi dostu dizaynı sürətli və təhlükəsiz bağlantılar təmin edir, dayanma vaxtını azaldır və məhsuldarlığı artırır. Bundan əlavə, konnektor müxtəlif kabel növləri ilə uyğundur və bu da müxtəlif tətbiq tələblərinə cavab vermək üçün çevikliyə imkan verir. Təhlükəsizlik sənaye mühitlərində əsas prioritetdir və HEE seriyalı konnektorlar sənaye standartlarını üstələyir. Təhlükəsiz bağlantı təmin edən və təsadüfi bağlantının kəsilməsi riskini aradan qaldıran etibarlı kilidləmə sisteminə malikdir. Bundan əlavə, konnektor üstün elektromaqnit müdaxiləsindən qorunma təmin edən və siqnalın bütövlüyünü qoruyan möhkəm bir qalxanla təchiz edilmişdir.

Biz müəssisələr üçün dayanma vaxtının yüksək xərclərini başa düşürük. Buna görə də, HEE Seriyası konnektorlarımız etibarlılıq üçün hazırlanmışdır. Onların yüksək keyfiyyətli kontaktları sabit və ardıcıl əlaqələri təmin edir, siqnal itkisi və sistem sıradan çıxma riskini azaldır. Çətin şəraitə davam gətirmək üçün hazırlanmış HEE Seriyası konnektorları ciddi sənaye istifadəsi üçün idealdır. Davamlı konstruksiyaları, asan quraşdırılması və üstün etibarlılığı onları bağlantını optimallaşdırmaq üçün üstünlük verilən həll yoluna çevirir. Avadanlıqlarınızın ən yüksək performansı və davamlı işləməsi üçün HEE Seriyasına etibar edin.