
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HE, HEE seriyalı metal və plastik kapotlar və korpuslar, müxtəlif kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | HE |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 1.0 ~ 2.5 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 18-14 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.0 mm |
| Dartma momenti | 0.5 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vint terminalı |
| Kişi qadın növü: | Kişi başı |
| Ölçü: | 10B |
| Tikişlərin sayı: | 10+PE |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |

Sürətlə inkişaf edən sənaye mühitində etibarlı bağlantı həlləri çox vacibdir. Avtomatlaşdırma, maşınqayırma və ya enerji paylanması üçün olsun, möhkəm bağlayıcılar davamlı işləməyin açarıdır. Sənaye bağlantısı ehtiyaclarınızı ödəmək üçün hazırlanmış HE Heavy Duty Connector təqdim edirik. Qabaqcıl texnologiya və möhkəm konstruksiya ilə bu bağlayıcılar ekstremal şəraitdə davamlılıq və performans təmin edir. Onlar yüksək temperatura, toza, nəmə və titrəməyə davamlıdırlar, minimum dayanma vaxtı və etibarlı performans təmin edirlər.

Yüksək Təzyiqli Konnektorlar siqnal və enerji ötürülməsi üçün hərtərəfli bir həll təklif edərək yüksək dərəcədə uyğunlaşa bilir. Müxtəlif modullar, kontaktlar və plaginlər ilə müxtəlif əlaqə ssenarilərinə uyğundur. İstər mühərrikləri, sensorları, açarları və ya aktuatorları birləşdirən bu konnektorlar, məhsuldarlığı artırmaq üçün sorunsuz inteqrasiya və səmərəli rabitə təmin edir. Yüksək Təzyiqli Konnektorlarda təhlükəsizlik də prioritetdir. Onların innovativ kilidləmə sistemi təsadüfi bağlantıların qarşısını alaraq əlaqələri təhlükəsizləşdirir. Modul dizaynı sürətli və asan quraşdırmaya imkan verir, əmək xərclərini azaldır və vaxta qənaət edir. Bu plagin və işlətmə həlli texniki xidməti və dəyişdirmələri sadələşdirir, əməliyyat səmərəliliyini artırır.

Yüksək Təzyiqli Konnektorlar, müəyyən tələblərə cavab vermək üçün bir sıra aksesuarlar və fərdiləşdirmə seçimləri təklif edir. Müxtəlif korpus ölçülərində, örtüklərdə və kabel giriş seçimlərində mövcud olanlar mövcud qurğulara mükəmməl şəkildə inteqrasiya olunur. Standart sənaye interfeysləri ilə uyğunluq, texnoloji irəliləyişlərlə ayaqlaşan gələcəyə davamlı həllər təqdim edərək digər cihazlar və sistemlərlə qarşılıqlı əlaqəni təmin edir. Yüksək Təzyiqli Konnektorlarda biz sənaye mühitlərində etibarlı və səmərəli bağlantıya üstünlük veririk. Yüksək Təzyiqli konnektorlarımız sənaye spesifikasiyalarına və sertifikatlarına uyğun olaraq ən yüksək standartlara uyğun olaraq dizayn edilmiş və istehsal edilmişdir. Keyfiyyətə bu sadiqlik, məhsullarımızın gözləntilərinizi qarşılamasını və tələbkar tətbiqlərdə qüsursuz işləməsini təmin edir.