
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HE, HEE seriyalı metal və plastik kapotlar və korpuslar, müxtəlif kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | HE |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 1.0 ~ 2.5 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 18-14 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.0 mm |
| Dartma momenti | 0.5 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vint terminalı |
| Kişi qadın növü: | Qadın başı |
| Ölçü: | 6B |
| Tikişlərin sayı: | 6+PE |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |

Yüksək keyfiyyətli konnektorlar geniş çeşiddə aksesuarlara malikdir və müəyyən tələblərə cavab vermək üçün fərdiləşdirilə bilər. Müxtəlif korpus ölçülərində, örtüklərdə və kabel giriş seçimlərində mövcud olan konnektor mövcud qurğulara mükəmməl şəkildə inteqrasiya olunur. Bundan əlavə, konnektor standart sənaye interfeysləri ilə uyğundur və digər cihazlar və sistemlərlə qarşılıqlı əlaqəni təmin edir. Bu uyğunluq, əməliyyatlarınızın ən son texnoloji irəliləyişlərlə ayaqlaşmasına imkan verən gələcəyə davamlı həlləri təşviq edir. Yüksək keyfiyyətli konnektorlarda sənaye mühitlərində etibarlı və səmərəli bağlantının vacibliyini başa düşürük. Buna görə də yüksək keyfiyyətli konnektorlarımız sənaye spesifikasiyalarına və sertifikatlarına uyğun olaraq ən yüksək standartlara uyğun olaraq dizayn edilir və istehsal olunur. Keyfiyyətə olan sadiqliyimiz məhsullarımızın gözləntilərinizi qarşılamasını və tələbkar tətbiqlərdə qüsursuz işləməsini təmin edir.

Yüksək gərginlikli konnektorların əsas üstünlüklərindən biri onların uyğunlaşma qabiliyyətidir. Bu konnektor sistemi müxtəlif modullar, kontaktlar və plaginləri özündə birləşdirən siqnal və enerji ötürülməsi üçün hərtərəfli bir həll təklif edir. Asanlıqla birləşdirilə bilər və geniş əlaqə ssenariləri və tətbiqləri üçün uyğundur. İstər mühərrikləri, sensorları, açarları və ya aktuatorları birləşdirməli olsanız da, yüksək gərginlikli konnektorlar rahat işləmə və artan məhsuldarlıq üçün sorunsuz inteqrasiya və səmərəli rabitə təmin edir. Uyğunlaşma vacib olsa da, istənilən sənaye mühitində təhlükəsizlik vacibdir. Yüksək gərginlikli konnektorlar təhlükəsiz bir əlaqə təmin edən və təsadüfi bağlantının qarşısını alan innovativ kilidləmə sistemi ilə təhlükəsizliyi vurğulayır. Bundan əlavə, konnektorun modul dizaynı asan və sürətli quraşdırmanı asanlaşdırır, əmək xərclərini azaldır və dəyərli vaxta qənaət edir. Bu qoş və işlə həlli texniki xidmət və dəyişdirmə işlərini sadələşdirir və əməliyyatların ümumi səmərəliliyini artırır.

Sürətlə inkişaf edən sənaye mühiti, etibarlı və səmərəli bağlantı həlləri vacibdir. Avtomatlaşdırma, maşınqayırma və ya enerji paylanmasında olsun, davamlı işləmək üçün möhkəm və etibarlı birləşdirici sistem vacibdir. Bütün sənaye bağlantısı ehtiyaclarınızı ödəmək və elektrik bağlantılarını necə birləşdirdiyinizi və qoruduğunuzu dəyişdirmək üçün hazırlanmış innovativ bir məhsul olan HE Heavy Duty Connector-u təqdim edirik. Qabaqcıl texnologiya və təcrübədən istifadə edən HE ağır konnektorlar, müxtəlif sənaye tətbiqləri üçün mükəmməl hala gətirən geniş xüsusiyyətlər təqdim edir. Möhkəm konstruksiyası və yüksək keyfiyyətli materialları ilə bu konnektorlar ən çətin şəraitdə belə davamlılıq və uzunömürlülük təmin edir. HE ağır konnektorlar ekstremal temperaturlara, toza, nəmə və titrəməyə qarşı üstün müqavimət göstərir, etibarlı performans və minimal dayanma müddətini təmin edir.