
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HD, HDD seriyalı metal və plastik kapotlar və korpuslar, müxtəlif kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Şəxsiyyət | Növü | Sifariş № |
| Qıvrımın bağlanması | HDD-216-MC | 1 007 03 0000093 |
| Şəxsiyyət | Növü | Sifariş № |
| Qıvrımın bağlanması | HDD-216-FC | 1 007 03 0000094 |
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | HDD |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 0,14 ~ 2,5 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 14-26 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.0 mm |
| Dartma momenti | 0.5 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vint terminalı Qıvrım terminalı Yay terminalı |
| Kişi qadın növü: | Kişi və Qadın başı |
| Ölçü: | H48B |
| Tikişlərin sayı: | 216+PE |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |

HDD tipli Ağır Yüklü Konnektor Əlavəsini təqdim edirik – ağır elektrik bağlantısı tələbləriniz üçün qəti həll! Üstün performans və etibarlılıq üçün hazırlanmış bu qabaqcıl məhsul rahatlığı və səmərəliliyi görünməmiş yüksəkliklərə qaldırır. Premium materiallardan hazırlanmış HDD Ağır Yüklü Konnektor Əlavələri ən çətin sənaye şəraitinə davam gətirmək üçün hazırlanmışdır. Sahəniz mədən, avtomatlaşdırma və ya nəqliyyat olsun, bu konnektor əlavələri şiddətli vibrasiyalara, həddindən artıq temperaturlara və toz və suya məruz qalmaya davam gətirə bilər.

HDD Ağır Yüklü Konnektor Əlavəsinin ən diqqətəlayiq xüsusiyyətlərindən biri onun çox yönlü dizaynıdır. Geniş çeşidli cihazlarla uyğundur və bu da onu müxtəlif tətbiqlər üçün ideal edir. Mühərrik birləşmələrindən tutmuş enerji paylayıcı qurğulara qədər bu konnektor əlavəsi hər zaman təhlükəsiz və sabit bir əlaqə təmin edir, dayanma vaxtını minimuma endirir və istehsal səmərəliliyini optimallaşdırır. Sənaye sektorunun zamana həssas təbiətini başa düşərək, məhsulumuzu asanlıqla quraşdırma və texniki xidmət üçün hazırladıq. HDD Ağır Yüklü Konnektor Əlavələri sürətli və təhlükəsiz bağlantılar üçün istifadəsi asan kilidləmə mexanizmi ilə təchiz olunmuşdur. Bundan əlavə, onların modul dizaynı sadə fərdiləşdirmə və xüsusi ehtiyaclarınızı ödəmək üçün rahatlıq təmin edir.

Təhlükəsizlik məsələsində heç bir çətinlik çəkmirik. HDD Ağır Yüklü Konnektor Əlavələri möhkəm izolyasiya və qoruyucu xüsusiyyətlərə malikdir və elektrik şokundan və elektromaqnit müdaxiləsindən maksimum qorunma təmin edir. Bu yüksək performanslı konnektor avadanlıqların təhlükəsizliyini və səmərəliliyini artırır. [Şirkət Adı] şirkətində müştəri məmnuniyyəti hər şeydən üstündür. Məhsullarımız sənaye standartlarına cavab vermək üçün ciddi sınaqlardan və ciddi keyfiyyət nəzarətindən keçir və etibarlılığı və uzunömürlülüyü təmin edir. HDD Ağır Yüklü Konnektor Əlavələri ilə etibarlı və səmərəli bir əlaqə həllinə etibar edə bilərsiniz. Misilsiz performans, davamlılıq və çox yönlülük üçün HDD Ağır Yüklü Konnektor Əlavələrini seçin. Sənaye proseslərinizi və elektrik bağlantılarınızı bu gün yüksəldin.