
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HD, HA seriyalı metal və plastik kapotlar və korpuslar, müxtəlif kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Şəxsiyyət | Növü | Sifariş № |
| Qıvrımın bağlanması | HD-128-MC | 1 007 03 0000081 |
| Şəxsiyyət | Növü | Sifariş № |
| Qıvrımın bağlanması | HD-128-FC | 1 007 03 0000082 |
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | HD |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 0,14 ~ 2,5 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 14-26 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.0 mm |
| Dartma momenti | 1.2 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vint terminalı Qıvrım terminalı Yay terminalı |
| Kişi qadın növü: | Kişi və Qadın başı |
| Ölçü: | H48B |
| Tikişlərin sayı: | 128+PE |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |

HD Seriyalı 128 pinli Ağır Yük Konnektorlarını təqdim edirik: ən müasir və möhkəm olan bu konnektorlar sənaye istifadəsi üçün üstün performans təklif edir. Ağır yüklərə tab gətirmək və sərt şəraitə dözmək üçün hazırlanmış bu konnektorlar təhlükəsiz, sabit bağlantılar və uzunmüddətli davamlılıq təmin edir. Ekstremal mühitlər üçün ideal olan bu konnektorlar vibrasiya, şok və ya temperatur həddindən artıq gərginlik altında sıradan çıxmayacaq.

HD Seriyalı 128 pinli ağır yük konnektoru, sənaye mütəxəssislərinin hərtərəfli bağlantı tələblərini ödəmək üçün mükəmməl bir həlli təcəssüm etdirir. Güclü və səmərəli enerji ötürülməsi üçün hazırlanmış bu konnektor, ağır maşınların müxtəlif spektrlərində qüsursuz inteqrasiyanı asanlaşdırır. Əhəmiyyətli cərəyan keçirmə qabiliyyəti ilə tikinti, mədənçilik və istehsal kimi sektorlarda geniş yayılmış yüksək güclü tətbiqlər üçün vacibdir.

Çətin mühitlərdə riskləri azaltmaq və avadanlıqları qorumaq üçün hazırlanmış HD Seriyalı 128 pinli konnektorlar üçün təhlükəsizlik ən vacibdir. Bu konnektorlar möhkəm kilidləmə mexanizmləri təklif edir və sərt şəraitə davamlıdır, ardıcıl və təhlükəsiz işləməyi təmin edir.