
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | A |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 0.75-2.5mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 18 ~ 14 |
| Nominal cərəyan: | 16 A |
| Nominal gərginlik: | 250V |
| Nominal impuls gərginliyi: | 4KV |
| Çirklənmə səviyyəsi: | 3 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.5 mm |
| Dartma momenti | 0.5 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Bağlantı rejimi: | Boltlu əlaqə |
| Kişi qadın növü: | Kişi başı |
| Ölçü: | 32A |
| Tikişlərin sayı: | 16 (17-32) |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |

Elektrik konnektorlarında ən son yeniliyimizi - Ağır Yüklü Naqil Qozlarını təqdim edirik! Ağır yüklü naqil qozlarımız, bütün naqil ehtiyaclarınız üçün təhlükəsiz və etibarlı bağlantılar təmin etmək üçün elektrik sənayesinin artan ehtiyaclarını ödəmək üçün hazırlanmışdır. Texnologiya inkişaf etməyə davam etdikcə və elektrik sistemləri daha mürəkkəbləşdikcə, ən sərt şərtlərə tab gətirə bilən və sabit enerji axını təmin edə bilən konnektorlara sahib olmaq vacibdir. Ağır yüklü naqil qozlarımız müasir elektrik tətbiqlərində tələb olunan yüksək cərəyan və gərginliklərə tab gətirmək üçün hazırlanmışdır. Ağır yüklü naqil qozlarımızın əsas xüsusiyyətlərindən biri onların artan davamlılığıdır. Onlar yüksək keyfiyyətli materiallardan hazırlanır və korroziyaya, istiliyə və titrəməyə davamlıdır, uzunmüddətli və təhlükəsiz bağlantı təmin edir. İstər yaşayış, istər kommersiya, istərsə də sənaye layihəsi üzərində işləyərkən, ağır yüklü naqil qozlarımız buna tab gətirə bilər.

Üstəlik, ağır yüklü tel qoz-fındıqlarımız asanlıqla quraşdırılır və bu da sizə dəyərli vaxtınıza və səyinizə qənaət etməyə imkan verir. Onlar sürətli və asan naqil bağlantıları üçün istifadəçi dostu dizayna malikdir. Sadəcə teli soyun, tel qoz-fındığına daxil edin və burun. Erqonomik tel qoz-fındığı forması rahat tutuş təmin edir və hər dəfə sıx birləşməni təmin edir. Təhlükəsizlik bizim əsas prioritetimizdir və ağır yüklü tel qoz-fındıqlarımız maksimum qoruma təmin etmək üçün hazırlanmışdır. Hər bir tel qozu canlı tellərlə təsadüfən təmasın qarşısını almaq və bununla da elektrik şoku riskini azaltmaq üçün hazırlanmışdır. Onlar həmçinin UL siyahısına daxildir və bütün təhlükəsizlik qaydalarına uyğundur, bu da elektrik bağlantılarınızın təhlükəsiz olduğuna dair sizə rahatlıq verir.

Bundan əlavə, ağır yüklü tel qoz-fındıqlarımız müxtəlif ölçülü tellərə uyğunlaşmaq üçün müxtəlif ölçülərdə mövcuddur. Bu çox yönlülük onları kiçik ev elektrik təmirlərindən tutmuş böyük sənaye layihələrinə qədər geniş tətbiqlər üçün uyğun edir. Ümumilikdə, ağır yüklü tel qoz-fındıqlarımız misilsiz etibarlılıq, davamlılıq və təhlükəsizlik təklif edir. Onlar istənilən elektrik naqilləri layihəsi üçün mükəmməl həlldir və təhlükəsiz və narahatlıqsız bağlantılar təmin edir. Elektrik sisteminizi bazardakı ən yaxşı konnektorlarla təkmilləşdirin - bütün naqil ehtiyaclarınız üçün ağır yüklü tel qoz-fındıqlarımızı seçin!