
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HA, HB seriyalı metal və plastik kapotlar və korpuslar, müxtəlif kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | HA |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 0.75-1.5 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 18 ~ 14 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 2.5-5.5 mm |
| Dartma momenti | 0,25 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vida bağlantısı |
| Kişi qadın növü: | Qadın başı |
| Ölçü: | 10A |
| Tikişlərin sayı: | 4 |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |

HA-004-F ağır yüklü konnektoru sənaye istifadəsi üçün nəzərdə tutulub və sərt mühitlərdə etibarlı və səmərəli birləşmələr təmin edir. Möhkəm konstruksiyası və təhlükəsiz kilidləmə mexanizmi onu davamlılıq və sabitlik təklif edərək kritik sistemlər üçün ideal hala gətirir.

Konnektor toz, nəm və digər çirkləndiricilərdən əla qorunma təmin edir və sərt mühitlərdə təhlükəsiz və etibarlı elektrik bağlantılarını təmin edir. HA-004-F ağır yüklü konnektorlar müxtəlif konfiqurasiyalarda, müxtəlif pin sayı və qabıq ölçülərində olur və enerji, siqnal və ya məlumat bağlantısı üçün fərdiləşdirmə həlləri təklif edir.

İntuitiv dizaynı sayəsində HA-004-F konnektoru tez və səy göstərmədən quraşdırıla və saxlanıla bilər. Bu, əmək və vaxtı azaldır, elektrik sistemlərinin effektiv tətbiqinə və texniki xidmətinə imkan verir. Nəticə olaraq, HA-004-F ağır yüklü konnektor davamlılığı, ardıcıl performansı və sadə quraşdırılması ilə öyünərək ciddi sənaye tətbiqləri üçün ideal seçim kimi seçilir. Möhkəm quruluşu və uyğunlaşa bilən seçimləri ilə bu konnektor bütün bağlantı tələbləriniz üçün təhlükəsiz və effektiv bir həll təqdim edir. Etibarlı və davamlı bir əlaqə üçün HA-004-F konnektorlarını seçin.