
BEISIT məhsul çeşidi demək olar ki, bütün tətbiq olunan konnektor növlərini əhatə edir və HA, HB seriyalı metal və plastik kapotlar və korpuslar, müxtəlif kabel istiqamətləri, arakəsmə və səthə quraşdırılmış korpuslar kimi müxtəlif kapot və korpus növlərindən istifadə edir. Hətta sərt şəraitdə belə, konnektor işi təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirə bilər.
| Kateqoriya: | Əsas əlavə |
| Seriya: | A |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | 1.0-2.5 mm2 |
| Keçiricinin en kəsiyinin sahəsi: | AWG 18 ~ 14 |
| Nominal gərginlik UL/CSA ilə uyğun gəlir: | 600 V |
| İzolyasiya empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Əlaqə müqaviməti: | ≤ 1 mΩ |
| Zolaq uzunluğu: | 7.5 mm |
| Dartma momenti | 0.5 Nm |
| Məhdud temperatur: | -40 ~ +125 °C |
| Əlavələrin sayı | ≥ 500 |
| Bağlantı rejimi: | Vint terminalı |
| Kişi qadın növü: | Kişi başı |
| Ölçü: | 10A |
| Tikişlərin sayı: | 3+PE |
| Torpaqlama sancağı: | Bəli |
| Başqa bir iynəyə ehtiyac olub-olmaması: | No |
| Material (Əlavə): | Polikarbonat (PC) |
| Rəng (Əlavə et): | RAL 7032 (Çınqıl Kül) |
| Materiallar (sancaqlar): | Mis ərintisi |
| Səth: | Gümüş/qızıl örtük |
| UL 94-ə uyğun olaraq materialın alov gecikdirici reytinqi: | V0 |
| RoHS: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| RoHS istisnası: | 6(c): Mis ərintiləri 4%-ə qədər qurğuşun ehtiva edir |
| ELV vəziyyəti: | İstisna meyarlarına cavab verin |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddələri: | Bəli |
| REACH SVHC maddələri: | qurğuşun |
| Dəmir yolu nəqliyyat vasitələrinin yanğından mühafizəsi: | EN 45545-2 (2020-08) |

HA-003-F ağır yüklü konnektoru, bütün sənaye bağlantı ehtiyaclarınız üçün ən yaxşı həlldir. Ağır yüklü tətbiqlərin tələblərini ödəmək üçün hazırlanmış bu möhkəm və etibarlı konnektor, elektrik və elektron sistemlərinizə təhlükəsiz və səmərəli bağlantılar təmin edir. HA-003-F ağır yüklü konnektorlar ən sərt ətraf mühit şəraitinə davam gətirmək üçün hazırlanmışdır ki, bu da onları sənaye maşınları, avtomatlaşdırma sistemləri və digər möhkəm tətbiqlər üçün ideal hala gətirir. Möhkəm konstruksiyası hətta ən çətin iş mühitlərində belə davamlılıq və uzunömürlülük təmin edir. Sadə və təhlükəsiz kilidləmə mexanizmi ilə HA-003-F konnektoru təsadüfi bağlantı kəsilməsi riskini minimuma endirərək və fasiləsiz işləməyi təmin edərək etibarlı və sabit bir əlaqə təmin edir. Bu, onu etibarlılığın vacib olduğu vacib sistemlər üçün mükəmməl bir seçim halına gətirir.

Konnektor toz, nəm və digər çirkləndiricilərə qarşı yüksək dərəcədə girişdən qorunma təmin edir. Bu, elektrik bağlantılarınızın hətta sərt və tələbkar mühitlərdə belə təhlükəsiz və etibarlı qalmasını təmin edir. HA-003-F ağır yüklü konnektorlar müxtəlif pin sayıları və qabıq ölçüləri daxil olmaqla müxtəlif konfiqurasiyalarda mövcuddur ki, bu da çox yönlü və fərdiləşdirilə bilən bağlantı həllərini təmin edir. Enerji, siqnal və ya məlumat bağlantısına ehtiyacınız olsun, bu konnektor sizə kömək edəcək.

İstifadəçi dostu dizaynı sayəsində HA-003-F konnektoru tez və asanlıqla quraşdırılır və saxlanılır. Bu, vaxta və səyə qənaət edir və elektrik sistemlərinin səmərəli şəkildə yerləşdirilməsinə və saxlanılmasına imkan verir. Xülasə, HA-003-F ağır yüklü konnektor, möhkəmlik, etibarlı performans və quraşdırma asanlığı təklif edən tələbkar sənaye tətbiqləri üçün mükəmməl seçimdir. Möhkəm konstruksiyası və çox yönlü konfiqurasiyası ilə bu konnektor bütün bağlantı ehtiyaclarınız üçün təhlükəsiz və səmərəli bir həll təqdim edir. Etibar edə biləcəyiniz etibarlı və davamlı bir əlaqə üçün HA-003-F konnektorlarını seçin.